Axess ile Tanışın

Doğa Dostu Axess ile Tanışın

Cebe inen Axess’in anında kullanım özelliği ile kartınızın adresinize ulaşmasını beklemeden alışverişinize internetten veya mobil ödeme ile başlayabilirsiniz.

Ezberleri bozan Axess, cebe inen kartlarını geri dönüştürülmüş plastikten üretiyor. Sürdürülebilir bir gelecek için de 2022 yıl sonuna kadar tüm kredi kartlarını doğa dostu olarak üreteceğinin müjdesini veriyor. Üstelik cebe inen Axess’in kart tutucuları ve zarfları da geri dönüştürülmüş, FSC® sertifikalı kağıtlardan üretiliyor.

Axess ile yurt içinde ve yurt dışında güvenle alışveriş yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Axessledikçe alışveriş keyfinizi katlayan chip-paralarınız kaybolmaz, yüz binlerce anlaşmalı üye iş yerinde bulunan taksit fırsatlarından ve size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. “Chip-para ile öde” özelliği sayesinde harcamalarınızı, biriktirdiğiniz chip-paralarınız ile Juzdan'dan ödeyebilirsiniz.

QR ve mobil ödeme sayesinde ödemelerinizi kartınızı cüzdanınızdan çıkarmanıza bile gerek kalmadan, telefonunuzla çok daha hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Axess dünyasına hoş geldiniz.Juzdan'ı cebinize indirin, size özel ayrıcalıklar dünyasına hemen adım atın.


Juzdan İndir- https://www.greenpeace.org/static/planet4-turkey-stateless/2020/10/cb547752-marketlerin-plastik-ayak-izi-raporu-2020-greenpeace-turkiye.pdf
- https://time.com/5601359/microplastics-in-food-air/

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla