Kart Şifresi Al

Axess şifrenizi, aşağıdaki kanallarımızı kullanarak vakit kaybetmeden kolayca belirleyebilirsiniz:

Akbank İnternet > Kartlarım > Şifre/Güvenlik > Şifre Belirle menüsünden şifrenizi belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Belirlediğiniz şifreniz ilk alışverişinizde kartınıza yüklenecek ve sonraki alışverişlerinizde bu şifreyi kullanmaya başlayacaksınız.

Kart şifrenizi web üzerinden belirlemek yada değiştirmek için; buraya tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak da şifrenizi belirleyebilir veya değiştirebilirsiniz. Sonrasında cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. (Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.)

SMS ile kart şifresi almak için; KKSIFRE yazıp bir boşluk bırakarak şifre almak istediğiniz kredi kartınızın son 4 hanesini 4425’e gönderin (Örnek: KKSIFRE 1234). Sonrasında cep telefonunuza gelecek geçici şifre ile 7 gün içinde dilediğiniz Akbank ATM’sinden yeni şifrenizi belirlemeniz gerekmektedir. (Ek kart şifresi asıl kart sahibi tarafından alınmalıdır.) Şifre almak için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla