Ödeme Noktaları

Axess Kredi Kartı borç ödemelerinizi aşağıdaki yerlerden yapabilirsiniz ya da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.

Akbank İnternet'ten

Akbank İnternet kanalıyla hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Akbank İnternet'ten işlem yapabilmeniz için gerekli adımlar şunlardır:

 • Herhangi bir şubemizde vadesiz mevduat hesabınız ve Akbank İnternet'e ilk girişte güvenliğiniz için kullanılan Akbank Kart (Banka Kartı) şifreniz olmalıdır
 • Hesabınızın bulunduğu şubeden "İnternet bankacılığı şifrenizi" almış olmalısınız: İnternet bankacılığı başvuru formunu doldurup, sözleşmeyi imzalayarak internet şifrenizi şubenizden teslim alabilirsiniz.

Tüm Akbank ATM'lerinden

Akbank Kart ile borç ödeme (virman)

Axess borcunuzu Akbank ATM'lerini kullanarak ödeyebilmeniz için Vadesiz Mevduat Hesabı ve Akbank Kart (Banka Kartı) sahibi olmanız ve Axess'inizi Akbank Kart'ınıza tanımlatmış olmanız gerekmektedir. Axess'i Akbank Kart'ınıza tanımlatmak için lütfen en yakın Akbank Şubesi'ne başvurunuz.

Akbank ATM listesi için tıklayınız.

Müşteri İletişim Merkezi 444 25 25

Axess kart borcunuzu ödeyebilmeniz için mevcut Akbank hesabınızı veya sizin için açtığımız Vadesiz Mevduat Hesabı'nızı kullanabilirsiniz

Ayrıca hesabınızı kullanarak diğer bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bunun için en yakın Akbank Şubesi'ne giderek Telefon Bankacılığı Şifrenizi almanız yeterlidir.

Otomatik ödeme talimatı vermek için ne yapmam gerekiyor?

Otomatik ödeme talimatı için başvuru formunda yer alan ilgili alanı doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru aşamasında otomatik ödeme talimatı vermediyseniz, daha sonra Müşteri İletişim Merkezi 444 25 25'i arayarak ya da ekstrenizin arkasındaki talimat formunu doldurup, (0212) 329 32 32 no'lu faksa göndererek verebilirsiniz.

Akbank BTM'lerinden

Akbank, ATM'yi bir adım daha ileri taşıdı! BTM'den anında para yatırabilirsiniz!

Akbank BTM'leri, günün her saati anında para yatırabileceğiniz, Türkiye'nin en yaygın sistemi. Akbank BTM'lerinden, kredi kartı borcunuzu zarfa gerek olmadan, anında yatırabilirsiniz.

Akbank BTM'leri 7 gün 24 saat hizmetinizde.

BTM neler yapar?

 • Sadece para çekmeye değil, para yatırmaya da yarar.
 • Verdiğiniz parayı tanır, tek tek sayar.
 • Saydığı miktarı size onaylatır.
 • Anında hesabınıza yatırır.
 • Yatan paranızı hemen diğer bankacılık işlemlerinde kullanabilmenizi sağlar.
 • Kredi kartı borcunuzu öder.
 • Havale yapar.
 • Fon alıp satar.

Akbank BTM listesi için tıklayınız.

Online PTT Merkezlerinden

Axess ödemelerinizi Akbank Şubeleri, Akbank İnternet, Akbank ATM ve BTM'lerini kullanarak ücretsiz, on-line PTT merkezlerinden ise 1,24 TL işlem ücreti ödeyerek yapabilirsiniz.

Akbank Mobil Uygulaması'ndan

iPhone veya Android işletim sistemli mobil cihazınıza indirebileceğiniz Akbank Mobil uygulamasına girerek kart borcunuzu ödeyebilirsiniz. Akbank Mobil uygulamasını indirmek için,

 • AppStore veya Google Play’i ziyaret edebilir veya Mobil yazıp 4425’e sms gönderebilirsiniz.
 • İndirdikten sonra Akbank Mobil ve İnternet şifrenizle uygulamaya girip hesabınızdan kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Tüm Akbank Şubeleri'nden

Nakit Ödeme

Herhangi bir Akbank Şubesi'nden Axess borcunuzu öğrenebilir ve borçlarınızı nakden ödeyebilirsiniz.

Akbank Şube listesi için tıklayınız.

Hesaptan Ödeme

Hesaptan ödeme için mevcut Akbank hesabınızı kullanabilir veya Axess'inizi sizin için açtığımız Vadesiz Mevduat Hesabı'na Müşteri İletişim Merkezi 444 25 25 aracılığıyla bağlatabilirsiniz.

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla