SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Taksitli Avans!

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli Avans'ınızı şimdi ÜCRETSİZ ve 12 aya varan vadelerle alabilirsiniz.

6665'e "TA" yazın gönderin; sizi arayalım.

İsterseniz 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi'ni arayıp, kredi kart numarası ve şifrenizi girdikten sonra ''Kredi Kartı'' menüsünden 3'ü tuşlayabilir, Juzdan'da ''Kartlar'' menüsünden ''Taksitli Avans''ı tıklayabilir, Akbank İnternet'te ''Kart İşlemleri'' menüsünden ''Taksitli Avans''ı tıklayabilir, Akbank Mobil'de ''Başvuru ve Nakit İhtiyaçlarım'' menüsünden ''K. Kartından Taksitli Nakit Avans''ı tıklayabilir, Size en yakın Akbank ATM'sine veya Akbank Şubesi'ne gidebilirsiniz.

Taksitli Avans

Taksitli Avans Tutarı Taksit Sayısı Aylık Akdi Faiz Oranı
200 TL - 40.000 TL 5-12 ay %1,80

Örnek Hesaplama Tablosu

Taksitli Avans Tutarı Aylık Akdi Faiz Oranı Taksit Sayısı Aylık Taksit Tutarı
1.000 TL %1,80 11 103,64 TL
1.000 TL %1,80 12 96,02 TL

Taksitli Avans'ınızı Hesaplayın

 
Tutar
Vade
 
Aylık Taksit Tutarı
Aylık Akdi Faiz Oranı: %
* Aylık taksit tutarına KKDF ve BSMV dahildir.
* İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir. Nihai geri ödeme planı kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.


Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında aylık akdi faiz oranı 5-12 ay arasındaki taksitlerde %1,80 olarak uygulanacaktır.
 • Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
 • Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL, en fazla 40.000 TL tutarında kullanılabilir. Akbank ATM'lerinde ise tek seferde 4.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
 • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda , son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletilecektir.
 • Taksitli Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. Erken ödeme için Akbank Şube'leri veya Müşteri İletişim Merkezi kanallarından erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekir.
 • Taksitli Avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama veya Kısmi Kapama yapılamaz.
 • Kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan müşteriler Taksitli Avans hizmetinden faydalanamaz.
 • Ek kart sahipleri ayrı bir müşteri numarasına sahip olmaları durumunda Akbank ATM’lerden ve Akbank Şubelerinden Taksitli Avans işlemi yapabilir.
 • Kampanyaya 6665'e kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir.
 • Bu işlemlerin tüm bekleyen taksitlerinin ödemeleri tamamlanıncaya kadar Hesap Kesim Tarihinde değişiklik yapılamamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla