SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess’e özel otomotiv harcamalarınızda +2 taksit imkanı!

30 Kasım 2018 tarihine kadar kampanyaya dahil oto servis, bakım, aksesuar ve lastik sektörlerindeki üye işyerlerinden yapacağınız 300 TL ve üzeri vade farksız 2 – 10 arasındaki taksitli işlemlerde Axess'e özel +2 taksit fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanyaya dahil olan markaların listesi için tıklayın.

ACCELL
AVIS
BAYTUR-YOKOHAMA
BİRMOT
BORUSAN OTO
BOSCH
BRC
BRIDGESTONE
CITROEN
CONTINENTAL
ÇELİK MOTOR
DOĞUŞ OTO
FORD
GOODYEAR
HONDA
HYUNDAI
KOSİFLER
KUBA MOTOR
KURALKAN
LASSA
MAİS
MERCEDES
MICHELIN
MONDEAL MOTOR
MUTLU AKÜ
NISSAN
OPEL
OTOKOÇ
PEUGEOT 
PIRELLI
RENAULT
SUZUKI
TEMSA
TEMSA İŞ MAKİNELERİ
TOFAŞ
TOYOTA
VOLVO
WÜRTH OTOMOTİV
YAMAHA
YUKİ

Kampanya detayları:

  • Kampanya, 30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyada +2 TAKSİT imkanı, 300TL ve üzeri, vade farksız 2 - 10 arasındaki taksitli işlemlerde geçerlidir.
  • Kampanyadan Axess, Wings,Free kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için on iki ayı, kurumsal kredi kartları için dokuz ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve sağlık ürünü alımlarında, vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları