Mobilya – Ev Tekstili Alışverişlerinde +4 Taksit!

Axess Business’a özel mobilya sektöründe ve ev tekstili/züccaciye sektörlerinde kampanyaya dahil olan Axess üye işyerlerinde yapacağınız 200 TL ve üzeri vade farksız 2,3,4 ve 5 işlemlerde artı 4 taksit fırsatı.

Kampanya detayları:

  • 31 Temmuz 2024 tarihine kadar mobilya sektöründe ve ev tekstili/züccaciye sektörlerinde kampanyaya dahil olan Axess üye işyerlerinde yapacağınız 200 TL ve üzeri vade farksız 2,3,4 ve 5 taksitli işlemlerde artı 4 taksit fırsatı sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Axess ,Wings Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Axess, Wings Bireysel, Akbank Business Free ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
  • Ticari Kredi kartlarında taksit sayısı, + taksit ilavesi ile 9 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.
  • Artı taksit kampanyası 10.000.000 TL’ye kadar olan işlemlerde geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.