SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

HiDoctor’da online psikolog ve çift terapisi hizmetlerinde hediye!

Bu kampanya sona ermiştir.

Kampanyadan yararlanmak için Juzdan üzerinden "promosyon kodu" alınmalıdır.

Kampanya detayları:

  • Kampanya kapsamında 21 Mayıs-21 Haziran 2024 tarihleri arasında HiDoctor online psikolog ve çift terapisi hizmetlerinde HiDoctor’a üye olup yapacağınız ilk 2 seansta 250’şer TL toplam 500 TL hediye sunulmaktadır. Ayrıcalık, tekli seans alımlarında geçerli olup, 2 seansın ayrı ayrı alınması gerekmektedir. Paketlerde geçerli değildir.
  • Kampanyadan faydalanmak için Juzdan üzerinden alınan promosyon kodu, satın alma adımında “kod” alanına yazılmalı ve “uygula” butonuna tıklanmalıdır.
  • Kampanyadan sadece Juzdan üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.
  • Online psikolog ve çift terapisi ürün detaylarına www.hidoctor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.
  • Kampanyada geçerli kod 2 kez kullanılabilir. Kampanya firmanın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez. Kampanya kapsamında sunulan ayrıcalık HiDoctor tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Akbank Kart ile Bank’O Card Axess sahipleri ve bu kartlara bağlı ek ve sanal kart sahipleri faydalanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Kampanya HiDoctor web sitesi ve HiDoctor mobil uygulamasında geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindek i iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla