SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess ile okul ödemelerinde +5 taksit!

Bu kampanya sona ermiştir.

30 Kasım'a kadar kampanyaya dahil kampüslerde +5 taksit

Kampanya detayları:

  • Kampanya 30 Kasım 2023 tarihine kadar, aşağıda belirtilmiş eğitim kurumları başta olmak üzere kampanyaya dahil tüm Axess üye işyeri olan eğitim kurumlarında, vade farksız 2-7 taksitli işlemlerde geçerlidir. Uygulanacak vade eğitim kurumu insiyatifinde olup azami taksit sayısı 12 ile sınırlıdır.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Bank’O Card Axess için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek en fazla 12 taksit olarak uygulanabilir.
  • Ticari kredi kartları ile en fazla 9 taksit yapılabilmektedir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ''yenileme merkezi'' veya ''yetkili satıcı'' niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

KAMPANYAYA DAHİL BAZI OKULLAR

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ
BİL KİD (BİLFEN)
BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ
EYÜBOĞLU EĞİTİM KURUMLARI
FİNAL GRUBU
FMV - IŞIK OKULLARI
GENÇ KÜLTÜR GRUBU
GENÇ KÜLTÜR GRUBU - BİLİŞİM EĞİTİM
GENÇ KÜLTÜR GRUBU - DEMSAN ÖZEL ÖĞRETİM
GENÇ KÜLTÜR GRUBU - DERSHANEM EĞİTİM
GENÇ KÜLTÜR GRUBU - METOD EĞİTİM
GENÇ KÜLTÜR GRUBU - OKYSANUS EĞİTİM
İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ
İSTANBUL FEN BİLİMLERİ MERKEZİ
İSTEK EĞİTİM KURUMLARI
İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ
MARMARA EĞİTİM KURUMLARI
MEDİPOL UNİVERSİTESİ
MEKTEBİM OKULLARI MERKEZ
OKUL SEPETİ
ÖZEL DOĞA EĞİTİM KURUMLARI
ÖZEL DOĞA EĞİTİM KURUMLARI - FRANCHISE
ÖZEL OKULLAR
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ
MAYA OKULLARI
MEDİCANA EĞİT.HİZMETLERİ
METOD EĞİT.KURUMLARI A.Ş.

Ayın Kampanyaları

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla