SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess ile okul ödemelerinde +5 taksit!

Axess‘le 1 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, eğitim sektöründe kampanyaya dahil Axess üye işyerlerinden yapacağınız 2-7 arası taksitli işlemlerde +5 taksit fırsatı.

Kampanya detayları:

  • 1 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında kampanyaya dahil eğitim kurumlarından yapacağınız vade farksız 2-7 taksitli alışverişlerinizde, artı 5 taksit imkanı sunulmaktadır. Artı taksit ilavesiyle bireysel kredi kartlarında taksit sayısı 12 taksit, ticari kredi kartlarında ise 9 taksit ile sınırlıdır. Uygulanacak vade eğitim kurumu inisiyatifindedir.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri ve BKM Express ile yapılan alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 12,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir.
  • Ticari kredi kartlarında taksit sayısı + taksit ilavesi ile azami 9 taksit ile sınırlıdır.
  • Bank’O Card Axess için taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde üye işyeri tarafından belirlenerek en fazla 12 taksit olarak uygulanabilir.
  • Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir. Artı taksit firmanın uyguladığı taksit üzerine eklenmektedir.
  • Artı taksit kampanyası 10.000.000 TL‘ye kadar olan işlemlerde geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları

Hemen Başvur
Hemen Başvura Tıkla