Metro Marketler’de artı 3 taksit ve 1 ay erteleme!

Axess Business’a özel 31 Temmuz 2024 tarihine kadar kampanyaya dahil Metro Market mağazalarında yapacağınız vade farksız 2, 3 ve 5 taksitli alışverişlerinizde artı 3 taksit ve 1 ay erteleme!

Kampanya detayları:

  • 31 Temmuz 2024 tarihine kadar kampanyaya dahil Metro Marketler’den yapacağınız 2, 3, 5 taksitli gıda dışı ürün alışverişlerinizde artı 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Kampanyaya Axess ,Wings Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Artı taksit imkanına Axess, Wings Bireysel, Akbank Business Free ve Bank’O Card Axess dahil değildir.
  • Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir.
  • Ticari Kredi kartlarında taksit sayısı, + taksit ve erteleme ilavesi ile 9 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir.
  • Erteleme kampanyasına sadece Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bireysel kartlar ve Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Artı taksit kampanyası 10.000.000 TL’ye kadar olan işlemlerde geçerlidir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.