Sanal Kart

Axess KOBİ Sanal Kart internet ve telefon alışverişleriniz için en rahat ve güvenli seçenek!

Limitinizi asıl kart limitinize bağlı olarak kendiniz belirleyebilir,

İnternet alışverişlerinizi hesap özetinizde kolayca takip edebilir,

Yurtdışı sitelerdeki internet alışverişlerinizi tercihinize göre TL, USD veya Euro olarak ödeyebilirsiniz.

Axess KOBİ Sanal Kart'ınızı Akbank İnternet (Kurumsal) üzerinden Sanal Kart İşlemleri>Yeni Karta Başvuru menüsü üzerinden hemen oluşturabilirsiniz. Üstelik ücretsiz.

Detaylar

  • Axess KOBİ Sanal Kart, sadece telefon ve internet kullanımı için yaratılmış, fiziksel olarak basılmayan bir kredi kartıdır. Sanal Kart limiti sadece internet ve telefonla alışveriş işlemleri için yükseltilip sonra sıfırlanan özel bir limittir, bu nedenle çalınmaya veya kötü niyetli kullanıma imkân tanımaz.
  • Axess KOBİ Sanal Kart sadece Axess KOBİ kart sahiplerine, mevcut Axess KOBİ şirket kredi kartına bağlı olarak oluşturulabilir.
  • Axess KOBİ Sanal Kartınız basılı bir kart olmadığından size fiziksel bir kart olarak ulaştırılmayacak, ancak size bir kart numarası tahsis edilecektir.
  • Yapmak istediğiniz alışveriş tutarı kadar limiti, asıl Axess KOBİ şirket kredi kartınızdan Axess KOBİ Sanal Kartınıza aktararak oluşturabilirsiniz.
  • Limit güncellemelerinizi Akbank İnternet üzerinden Sanal Kart İşlemleri>Limit Güncelle adımlarını izleyerek yapabilirsiniz.
  • Alışveriş işlemleriniz için gerekli CVV2 ve son kullanım tarihi bilgilerine Akbank Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden Sanal Kart İşlemleri>Kart Bilgileri Görüntüle ekranlarını kullanarak ulaşabilirsiniz.
  • Alışveriş işleminiz sonrasında kartınızda kalan ve kullanmayacağınızı düşündüğünüz limitinizi Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden Sanal Kart İşlemleri>Limit Güncelle adımlarını izleyerek tekrar asıl Axess KOBİ kartınıza aktararak sıfırlayabilirsiniz.
  • Axess KOBİ Sanal Kart'ınızı Kurumsal İnternet Şubesi üzerinden Sanal Kart İşlemleri>Sanal Kart Kapatma adımlarını izleyerek iptal edebilirsiniz.