Nakit Avans

Axess KOBİ Acil Nakit İhtiyacınızda Yanınızda!

Axess KOBİ ile Akbank Kurumsal Telefon Şubesi, Akbank İnternet Kurumsal veya Akbank Şube’lerinden Nakit Avans kullanarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Nakit Avans limitinizi Akbank Kurumsal Telefon Şubesi, Akbank İnternet Kurumsal ve Akbank Şube’lerinden öğrenebilirsiniz.

Detaylar

  • Nakit Avans faiz oranına BSMV dahil değildir.
  • Erken kapama yapıldığında Nakit Avans işlem ücreti iptal edilmez.
  • Nakit Avans işlemine çekim tarihinden ödeme yapılana kadar günlük mevcut nakit faizi işletilecektir. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, hesap kesim tarihinden son ödeme tarihine kadar nakit faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.
  • Erken kapama yapılması halinde, kalan anapara üzerinden günlük mevcut Nakit Avans faizi işletilecektir.
  • Kullanılabilecek Nakit Avans tutarı kartınızın kullanılabilir Nakit Avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
  • Nakit Avans yurtiçi ATM’lerde tek seferde en fazla 4.000 TL tutarında kullanılabilir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

Nakit Avans’ınızı Hesaplayın*

 
Tutar
Vade
 
Toplam Tutar
Faiz Tutarı:
İşlem Ücreti:
*Hesaplama makinesi sadece TL ekstreler için geçerli olup döviz ekstreler için geçerli değildir. Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, hesap kesim tarihinden son ödeme tarihine kadar nakit faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden nakit faiz oranı işletilecektir.

Nakit Avans Ücreti

Yurt İçi %1 TL
Yurt İçi (Diğer Bankalar) % 3,87 + 0,55 TL
Yurt Dışı ( TL ) % 1,13 + 4,20 TL
Yurt Dışı ( USD ) % 1,13 + 0,70 USD
Yurt Dışı ( EUR ) % 1,13 + 0,60 EUR
*Nakit Avans faiz oranı %5,00’dir.
** Bu oranlara BSMV dahil değildir.