Taksitli Avans

Axess’ten ÜCRETSİZ Taksitli Avans!

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli Avans'ınızı şimdi ÜCRETSİZ ve 9 aya varan vadelerle alabilirsiniz.

2522'ye "TA" yazın gönderin; sizi arayalım.

İsterseniz 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'ni arayıp, kredi kart no ve şifrenizi girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3'ü tuşlayabilir, Akbank Direkt İnternet Kart İşlemleri menüsünden Taksitli Avansı tıklayabilir, size en yakın Akbank ATM'sine veya Akbank Şube’sine gidebilirsiniz.Taksitli Avans

Taksitli Avans Tutarı Taksit Sayısı Aylık Net Faiz Oranı
200 TL – 15.000 TL 2-9 ay 2,02%

Taksitli Avans'ınızı Hesaplayın

 
Tutar
 
Vade
 
Aylık Taksit Tutarı
Faiz Oranı: %
Aylık Maliyet Oranı:
Yıllık Maliyet Oranı
* Aylık taksit tutarına KKDF ve BSMV dahildir.
* Taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarı kredi kartınızın son ödeme tarihine göre değişiklik gösterebilir. Nihai geri ödeme planı kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.


Örnek Hesaplama Tablosu

Taksitli Avans – Örnek Hesaplama Tablosu
Taksitli Avans Tutarı Aylık Net Faiz Oranı Taksit Sayısı Aylık Taksit Tutarı Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
200 TL 2,02% 2 103,65 TL 2,42% 29,09%
1.000 TL 2,02% 2 518,25 TL 2,42% 29,09%
200 TL 2,02% 9 25,00 TL 2,42% 29,09%
1.000 TL 2,02% 9 125,01 TL 2,42% 29,09%

Detaylar

 • Kampanya kapsamında aylık net faiz oranı 2-9 ay arasındaki taksitlerde %2,02 olarak uygulanacaktır.
 • Taksitli Avans işlemlerinde ücret alınmamaktadır.
 • Tüm işlem tutarları ve vade aralıkları için tüm masraflar dahil aylık maliyet oranı %2,42, yıllık maliyet oranı %29,09’dur.
 • Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL, en fazla 15.000 TL tutarında kullanılabilir. Akbank ATM'lerinde ise tek seferde 3.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
 • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arası ödenmemiş anapara üzerinden akdi faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletilecektir.
 • 28 Mayıs 2014 sonrası yapılan işlemlerde geçerli olmak üzere Taksitli Avans işlemlerinden 14 (on dört) gün içinde cayılabilir. Cayma durumunda, anapara ve işlem tarihinden anaparanın geri ödendigi tarihe kadar olan sürede tahakkuk eden faiz, fon ve vergi cayma bildiriminden en geç 30 (otuz) gün sonra Banka’ya geri ödenecektir. Ödeme yapılmazsa işlemden cayılmamış sayılır. Cayma hakkının kullanımı ile ilgili usul ve esaslar Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca çıkartılacak düzenlemelere tabidir. İptal işlemi için Akbank Şubeleri veya Akbank Telefon Şubesi kanallarından talimat verilmesi gereklidir.
 • Taksitli Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. Erken ödeme için Akbank Şubeleri veya Akbank Telefon Şubesi kanallarından erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekir.
 • Taksitli Avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama veya Kısmi Kapama yapılamaz.
 • Ek kartlar, kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan müşteriler Taksitli Avans hizmetinden faydalanamaz.
 • Kampanyaya 2522'ye kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, Avea aboneleri için 0,60 TL (KDV ve ÖIV dahil), Turkcell aboneleri için 0,65 TL (KDV ve ÖIV dahil), Vodafone aboneleri için 0,65 TL (KDV ve ÖIV dahil) olarak ücretlendirilecektir. Avea, Turkcell ve Vodafone kampanya katılım ücretlendirmesinde meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.

Axess’ten 3 Taksit! Kart Bazlı Kampanya

Kampanyaya kayıt olmak için aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra KAYIT OL butonuna basınız.

****
****
****

Güvenlikle ilgili yasal bilgiler eklenecek

Axess’ten 100TL CP

Kampanyaya kayıt olmak için aşağıdaki bilgileri doldurduktan sonra KAYIT OL butonuna basınız.

Güvenlikle ilgili yasal bilgiler eklenecek