SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess Mobil'e özel Zen Pırlanta'da 200 TL chip-para!

Axess Mobil'e özel 23 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında Zen Pırlanta mağazalarında 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL chip-para!

Kazanılan chip-paralar 5 Mart 2018 tarihine kadar Zen Pırlanta mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın!

Kampanya detayları:

  • 23 Ocak – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında chip-para kampanyası 1.500 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 200 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 5 Mart 2018 tarihine kadar Zen mağazalarından yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 6 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 200 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş