Axess'ten acil nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli Avans!

Kampanyayı paylaşın

Axess’ten FAİZSİZ Taksitli Avans!

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Taksitli Avans'ınızı şimdi FAİZSİZ ve 9 aya varan vadelerle alabilirsiniz. 

2522'ye "TA" yazın gönderin; sizi arayalım.


İsterseniz 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi'ni arayıp, kredi kart no ve şifrenizi girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3'ü tuşlayabilir, Akbank Direkt İnternet Kart İşlemleri menüsünden Taksitli Avansı tıklayabilir, size en yakın Akbank ATM'sine veya Akbank Şube’sine gidebilirsiniz.

Yıllık maliyet oranı tablosu ve hesaplama makinesi için tıklayınız.

Taksitli Avans
Taksitli Avans TutarıTaksit SayısıAylık Net Faiz Oranıİşlem Ücreti (BSMV Hariç)
200 TL - 15.000 TL2-9 ay arası0%9,50%


Hesaplama makinesindeki işlem ücreti tutarına BSMV (vergi) dahildir.
Taksit tutarına BSMV (vergi) ve KKDF (fon) dahildir.Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında aylık net faiz oranı 2-9 ay arasındaki taksitlerde %0 olarak uygulanacaktır.
 • Taksitli Avans tutarının %9,5'i (BSMV hariç) işlem ücreti olarak ilk ekstreye yansıtılır.
 • Taksitli Avans, işlem başına en az 200 TL, en fazla 15.000 TL tutarında kullanılabilir. Akbank ATM'lerinde ise tek seferde 3.000 TL ile sınırlandırılmıştır.
 • Kullanılabilecek Taksitli Avans tutarı kartınızın kullanılabilir nakit avans limiti, tek işlem limiti ve günlük işlem limiti ile sınırlandırılmıştır.
 • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, hesap kesim tarihi ile son ödeme tarihi arası ödenmemiş anapara üzerinden akdi faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletilecektir.
 • 28 Mayıs 2014 sonrası yapılan işlemlerde geçerli olmak üzere Taksitli Avans işlemlerinden 14 (on dört) gün içinde cayılabilir. Cayma durumunda, anapara ve işlem tarihinden anaparanın geri ödendigi tarihe kadar olan sürede tahakkuk eden faiz, fon ve vergi cayma bildiriminden en geç 30 (otuz) gün sonra Banka’ya geri ödenecektir. Ödeme yapılmazsa işlemden cayılmamış sayılır. Cayma hakkının kullanımı ile ilgili usul ve esaslar Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca çıkartılacak düzenlemelere tabidir. İptal işlemi için Akbank Şubeleri veya Akbank Telefon Şubesi kanallarından talimat verilmesi gereklidir.
 • Taksitli Avans işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. Erken ödeme için Akbank Şubeleri veya Akbank Telefon Şubesi kanallarından erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekir.
 • Taksitli Avans işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama veya Kısmi Kapama yapılamaz.
 • Ek kartlar, kredi kartlarında gecikme, bloke, yasal takip olan müşteriler Taksitli Avans hizmetinden faydalanamaz.
 • Kampanyaya 2522'ye kısa mesaj gönderen tüm operator aboneleri katılabilir. Kampanyaya katılım, Avea aboneleri için 0,60 TL (KDV ve ÖIV dahil), Turkcell aboneleri için 0,65 TL (KDV ve ÖIV dahil), Vodafone aboneleri için 0,65 TL (KDV ve ÖIV dahil) olarak ücretlendirilecektir. Avea, Turkcell ve Vodafone kampanya katılım ücretlendirmesinde meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi 9 ayı geçemez. Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek telekomünikasyon ve kuyumla ilgili harcamalarda ve yemek, gıda, akaryakıt ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz ve erteleme yapılamaz.