SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess Mobil'e özel Watsons'da 15 TL chip-para!

Axess Mobil’e özel 1 – 31 Mart 2018 tarihleri arasında Watsons’lardan ve watsons.com.tr’den yapacağınız bir defa 75 TL ve üzeri harcamaya 15 TL chip-para sunulmaktadır.

Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, ilk harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır.

Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Kampanya detayları

  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Nisan 2018 tarihine kadar Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
  • Kullanılmayan chip-paralar 16 Nisan 2018 tarihinde geri alınacaktır. Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir.
  • Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri bu kampanya kapsamında tüm kartları ile yapacağı harcamaların toplamından en fazla 15 TL chip-para kazanabilir.
  • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır.
  • Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları