SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Free ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 taksit!

1 Ocak – 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi'ni Free ile ödeyenler, alt limit olmadan 3 taksit fırsatından yararlanıyor. MTV'nizi şimdi ödeyin,3 taksit fırsatını kaçırmayın. MTV ödemenizi Axess Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr’den yapabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak için ödemenizi Axess ile yapmanız yeterlidir.

Kampanya detayları:

  • 1 Ocak- 2 Şubat 2018 tarihleri arasında Axess Mobil, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Akbank ATM’leri, Akbank Telefon Şubesi, Akbank Şubeleri, SMS veya www.gib.gov.tr üzerinden kredi kartı ile yapılan tüm MTV ödemeleri tek çekim olarak gerçekleşecek olup, ödemeler kredi kartına 3 taksit olarak yansıyacaktır. MTV Ocak 2018 dönem borcunuzu öğrenmek için MTVSOR PLAKANO yazıp 6665’e SMS gönderebilirsiniz. SMS ile ödeme yapmak için MTVODE PLAKANO KARTSON6HANE bilgileri aralarında birer boşluk bırakılarak 6665’e SMS göndermesi gerekmektedir.
  • Taksitli işlemlere vade farkı yansıtılmayacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess KOBİ, Axess Business, Wings Business, Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Kampanyaya katılım için SMS gönderimine gerek yoktur, işlem otomatik olarak taksitlendirilecektir.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları