Axess Mobil’e özel Teknosa.com’da 100 TL chip-para imkanı!

Axess'e özel 25 Ekim -15 Kasım 2017 tarihleri arasında Teknosa.com'dan yapılacak ilk 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para hediye! Hem de 6 taksit fırsatıyla! Kampanyadan yararlanmak için Axess Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyadan yararlanmak için Axess Mobil’den “HEMEN KATIL “ butonu tıklanmalıdır.

Kampanya detayları:

  • Kampanyadan faydalanmak için, 25 Ekim – 15 Kasım 2017 tarihleri arasında ilk harcamadan önce sadece Axess Mobil’den katılım sağlanması gerekmektedir.
  • Kampanya katılımı Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • Mevcut Chip-para kullanımları kampanya kapsamında değildir. İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir
  • 100 TL chip-para hediyesi, ilk yapılan 1000 TL ve üzeri işlem sonrasında anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 22 Kasım 2017 dahil olmak üzere, sadece Teknosa.com web sitesinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-para’lar 23 Kasım 2017 tarihinde silinecektir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 100TL chip-para kazanabilir.
  • Kampanyadan Axess, Free, Wings,Neo asıl ve Ek kartlar faydalanabilir. Ticari kartlar dahil değildir.
  • Bank’o Card Axess kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya süresince, kampanya koşullarının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş Kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

BU KAMPANYAYA AXESS MOBİL'DEN KATILABİLİRSİNİZ

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş