Axess’e özel Altınyıldız Classics'te 50 TL chip-para!

Axess’e özel 8 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Altınyıldız Classics’te 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para! Üstelik 9 taksit fırsatıyla.

Kazanılan chip-paralar 31 Ekim 2017 tarihine kadar Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • Altınyıldız Classics mağazalarında 12 – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında 2 Takım Elbise 599 TL’ye sunulmaktadır.
  • 8 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarında ve www.altinyildizclassics.com'da tek çekim ve taksitli ilk alışverişe 50 TL chip-para kampanyasında kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecek, geçerlilik tarihi 31 Ekim 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Kasım 2017 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar puan kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve 50 TL chip-para kazanabilir. Free kartlar için chip-para kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Altınyıldız Classics ve www.altinyildizclassics.com’da Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş