Axess'e özel Nezih'te 15 TL chip-para!

Axess’e özel 19 Ağustos – 30 Eylül 2017 tarihleri arasında Nezih’ten tek seferde yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri alışverişinize 15 TL chip-para! Üstelik 50 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinize +4 taksitle!

Kazanılacak chip-paralar 15 Ekim 2017 tarihine kadar Nezih mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • Chip-para kampanyası 100 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 15 TL olacaktır. Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-para geçerlilik tarihi 15 Ekim 2017’dir. Kullanılmayan chip-para’lar 16 Ekim 2017’de geri alınacaktır.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir. Chip-para kampanyası müşteri bazındadır, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez faydalanabilir ve en fazla 15 TL chip-para kazanabilir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
  • Artı 4 taksit kampanyası, 50 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerde geçerlidir. Artı taksit kampanyasından Axess, Wings, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri, Free ve Bank O’Card Axess sahipleri faydalanabilir. Free için chip-para, artı taksit kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş
Güvenli Alışveriş