Yaz Tatilini Axessleyin, sonbaharda ödeyin!

10 Eylül 2017 tarihine kadar yurtiçinde yapacağınız 100 TL ve üzeri otel, araç kiralama tur alımı, havayolu ve diğer ulaşım harcamalarınızı Axessleyin, 2 ay sonra ödeyin! 2 ay erteleme; ilgili sektörde yapılan harcamaların yasal taksit sınırlarına tabiidir.

Kampanya detayları:

  • Kayıt olduktan sonra 10 Eylül 2017 tarihine kadar yurtiçinde  Axess ile yapacağınız 100TL ve üzeri otel, havayolu, araç kiralama ve tur alımlarının ödemesi 2 ay sonraya ertelenecektir.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için YAZ yazıp 4566’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Kayıt olduğunuz günden kampanya sonuna kadar yapacağınız ödemeler ertelenecektir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili harcamalarda 9 ay, araç kiralamalarında 12 ay olarak uygulanır.
  • Ağustos ayında havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili yapacağınız peşin ve 7 taksite kadar harcamalarınız Ekim’e, 8 taksitli harcamalarınız Eylül’e, Ağustos ayında araç kiralama ile ilgili yapacağınız peşin ve 10 taksite kadar harcamalarınız Ekim’e, 11 taksitli harcamalarınız Eylül’e, Eylül ayında havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama ile ilgili yapacağınız peşin ve 7 taksite kadar harcamalarınız Kasım’a, 8 taksitli harcamalarınız Ekim’e, Eylül ayında araç kiralama ile ilgili yapacağınız peşin ve 10 taksite kadar harcamalarınız Kasım’a, 11 taksitli harcamalarınız Ekim’e ertelenecektir.
  • 9 taksitli havayolları, seyahat/tur acenteleri, taşımacılık ve konaklama harcamaları ile 12 taksitli araç kiralama işlemleriniz ertelenmeyecektir.
  • Axess ve Wings asıl/ek/sanal kartlarla yapacağınız 100TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamalarınız ertelenecektir.
  • Free ve Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya kayıt için gönderilen SMS’ler, tüm operatörler tarafından KDV ve ÖİV dahil 0,65TL olarak ücretlendirilir.
  • Akbank T.A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Detaylar axess.com.tr’de.

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş