SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess’e özel Atü Duty Free’de 9 taksit!

Axess’e özel 31 Aralık 2018 tarihine kadar İstanbul Atatürk, Ankara, İzmir, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Atü Duty Free’de 9 taksit!

Kampanya detayları:

  • 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Atatürk, Ankara, İzmir, Milas-Bodrum, Gazipaşa-Alanya Havalimanı Atü Duty Free’de taksit kısıtı kapsamında yer alan ürün alışverişleri haricinde yapılan alışverişlerde 2 – 9 arası taksit sunulmaktadır.
  • Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, asıl ve ek kartlar faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları