Axess’e özel Boyner'de 9 taksit fırsatı!

Axess’e özel Boyner'de 31 Aralık 2017'ye kadar 9 taksit fırsatı!

Kampanya detayları:

  • 29 Eylül – 1 Ekim 2017 tarihleri arasında Boyner ve YKM mağazalarında Kelebek işaretli Sonbahar & Kış ürünlerinde aktif fiyat üzerinden %40 İndirim veya Paracık sunulmaktadır. Kelebek işaretli İlkbahar & Yaz ürünlerinde ilk fiyat üzerinden %70 İndirim veya Paracık sunulmaktadır. Ayrıca 300 TL ve üzeri Kelebekli ürün alışverişinde 30 Paracık hediye edilmektedir. Kelebek harici ürünlerde paracıklar %25 daha değerli kullanılabilmektedir. İndirimler kasada firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr'de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş