SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess’e özel Boyner'de 9 taksit fırsatı!

Axess’e özel Boyner'de 31 Aralık 2018'e kadar 9 taksit fırsatı!

Kampanya detayları:

  • 28 Haziran – 1 Temmuz 2018 tarihlerinde Boyner, YKM mağazalarında ve Boyner.com.tr’de kelebek işaretli ürünlerde, Boyner Anahtar/YKM Kart’la, ilk fiyat uzerinden %50 Kelebek indirimi veya Hopi ile Paracık kazanılır. Kelebek indirimi ve Paracık kazanımı BSSD, Outlet mağazalarında, YKM Hediye Kart, Boyner Gift Card ve toplu alımlarda geçerli değildir. Paracık kazanımı Boyner.com.tr’de geçerli değildir. 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir ve en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Uygulama indirimi/kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir. Kampanyalar bir arada kullanılamaz. Kampanya, diğer kampanyalar ve Hopi kampanyaları ile birleştirilemez ve firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr'de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları