Axess’e özel Boyner'de 9 taksit fırsatı!

Axess’e özel Boyner'de 31 Aralık 2017'ye kadar 9 taksit fırsatı!

Kampanya detayları:

  • Boyner’de 17 – 29 Ağustos 2017 tarihleri arasında 300 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 50 TL hediye çeki sunulmaktadır. Kampanya kapsamında 1 kişi 1 defa çek kazanabilir. Hediye çekleri 17 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Hediye çeki kullanımına Boyner College ve Kelebekli ürünler dahil değildir. Çeki sadece kazanan kişi kazanabilir. Çek kullanımı HOPİ kampanyaları ile birleştirilemez.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2017 tarihleri arasında, Boyner ve www.boyner.com.tr'de Axess’e özel 9 aya kadar taksit sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları

Güvenli Alışveriş