SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess’e özel Beymen Club’da 7 taksit fırsatı!

Axess’e özel Beymen Club'da 31 Aralık 2018'e kadar 7 taksit fırsatı!

Kampanya detayları:

  • 9 – 30 Nisan tarihleri arasında Beymen Club mağazalarından yapılacak 2018 İlkbahar/ Yaz sezonu 750 TL ve üzeri alışverişte 250 TL değerinde hediye çeki kazanılacaktır. Kazanılan hediye çekleri bir sonraki İlkbahar/ Yaz sezon 500 TL ve üzeri alışverişte 250 TL indirim olarak kullanılabilir. Hediye çeki kazanılan müşteri tarafından kullanılabilir, kazanılan hediye çeki bir başkasına devredilemez. Hediye çeki kazanım diğer indirim ve kampanyalarla birleşemez. Kampanya firma tarafından uygulanmaktadır.
  • 1 Ocak - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında, Beymen Club ve www.beymenclub.com’da Axess’e özel 7 aya kadar taksit sunulur.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları