SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Axess ile Tursab‘da +3 taksit imkanı!

Axess ile TURSAB seyahat acentelerinde +3 taksit imkanı !

Kampanya detayları:

  • 31 Temmuz 2018'e kadar kampanyaya katılan Axess üye işyeri TURSAB üyesi seyahat acentelerinde 2 - 6 taksit arasında +3 taksit imkanı
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Bank’o Card Axess asıl/ek kart sahipleri yararlanabilir. Ticari kartlar kampanyaya dahildir.
  • Free için + taksit / erteleme kampanyasına katılım ücreti işlem başına 2,9TL olup ,ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Azami taksit sayısı artı taksit imkanı ile birlikte 9 ay ile sınırlıdır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; kuyumla ilgili harcamalarda dört ay, elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında altı ay, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları